Cymera- Kamera ve Ftğrf Dznlyc

Android için Resim Editörü Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27 MB
  • Version 2.1.2
  • Dil TR / EN
  • Firma SK Communications
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kolay kullanıma sahip bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kolay kullanıma sahip bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Tüm dünyada bir selfie çılgınlığı başladı ve oldukça da moda oldu. Siz de bu modaya uymak istiyorsunuz fakat kendinize göre kullanışlı bir selfie programına sahip değilsiniz. Kolaylıkla kullanabileceğiniz ve mükemmel fotoğraflar elde edebileceğiniz bir selfie ve fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsunuz. İşte bu uygulama tam da sizin aradığınız özelliklere sahip.

Cymera- Kamera ve Ftğrf Dznlyc uygulamasını Android cihazlarınıza yükleyerek açıp, cihazınızın ön kamerasını aktif hale getirerek ekranın alt kısmındaki fotoğraf butonuna basıp fotoğrafınızı çekebilirsiniz. Çekmiş olduğunuz fotoğrafınızı uygulamanın içerdiği mükemmel efekt ve filtreleri kullanarak ister eskitebilir, ister canlılık verebilir, ister dinamik bir hava verebilir isterseniz de fluğ yaparak romantikleştirebilir ve amatörlükten uzaklaştırarak son derece profesyonel bir fotoğraf elde edebilirsiniz. Düzenlediğiniz fotoğraflardan kendinize özel bir albüm oluşturabilir ve hatta bu albümü sosyal paylaşım siteleri ile bağlantı kurarak paylaşabilir, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bu kullanışlı uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Cymera- Kamera ve Ftğrf Dznlyc indir